Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Herøy VGS > Tilsette

Tilsette

Her finn vi meir informasjon om dei tilsette.

 

Gullik Kjellstadli Rektor gullik.kjellstadli@mrfylke.no  71281801
Ester Stephan Avdelingsleiar for elevtenester  ester.stephan@mrfylke.no 71281806
Alf Olger Dypvik Avdelingsleiar for teknikk- og industrielle fag og naturbruk  alf.olger.dypvik@mrfylke.no 71281804
Solgunn Ulstein Avdelingsleiar for helse- og oppvekstfag, byggfag, påbygging restaurant/matfag.  solgunn.ulstein@mrfylke.no 71281805
Eivind Lillebø KS-, og avdelingsleiar for fellestenester og ressurssenter  eivind.lillebo@mrfylke.no 71281803
Tor Johan Bøe Vaktmeister  tor-johann.boe@mrfylke.no 71281810
Aud Bendal Reinhaldar  aud.lillian.bendal@mrfylke.no 99299405
Lillian Igesund Berge Adjunkt med tilleggsutdanning  lillian.igesund.berge@mrfylke.no 71281808
Unni Bostad Adjunkt  unni.hakonsholm.bostad@mrfylke.no 71281809
Steinar Eggesbø Hagen Adjunkt med tilleggsutdanning  steinar.eggesbo.hagen@mrfylke.no 71281812
Olaug Myrhol Hatløy Lærar  olaug.hatloy@mrfylke.no 71281813
Olaug Røren Hauge Kantinemedarbeidar  olaug.roren@mrfylke.no 9596273
Marta Finnes Holkestad Kantinestyrar  marta.finnes.holkestad@mrfylke.no 71281815
Vidar Helge Holstad Lærar  vidar.helge.holstad@mrfylke.no 71281816
Hilde Håheim Elevassistent  hilde.haheim@mrfylke.no 71281818
Lena Smådal Igesund Konsulent  lena.smadal.igesund@mrfylke.no 71281819
Gry Skorpen Jøsok Lærar  gry.skorpen.josok@mrfylke.no 71281820
May-Britt Leikanger Reinhaldar  may-britt.leikanger@mrfylke.no 95143698
Oddrun Leikanger Adjunkt  oddrun.leikanger@mrfylke.no 71281821
Raymond Mads Leine Adjunkt med tilleggsutdanning  raymond.mads.leine@mrfylke.no 71281822
Berit Lervik Reinhaldar  berit.susann.lervik@mrfylke.no 98892058
Hallstein Lynge Adjunkt med tilleggsutdanning  hallstein.egil.lynge@mrfylke.no 71281823
Ingebjørg Lyster Adjunkt  ingebjorg.lyster@mrfylke.no 71281825
Marjorie Tappul Løken Reinhaldar  marjorie.tappul.loken@mrfylke.no 95874307
Hege Løseth Adjunkt med tilleggsutdanning  hege.loseth@mrfylke.no 71281826
Per Helge Molnes Adjunkt  per.helge.molnes@mrfylke.no 71281827
Trond Notø Adjunkt med tilleggsutdanning  trond.noto@mrfylke.no 71281829
Hilda Pareliussen Adjunkt  hilda.pareliussen@mrfylke.no 71281830
Linn Katrin Hjorthaug Sekretær  linn.katrin.hjorthaug@mrfylke.no 71281814
Ingunn Pettersen Lærar ingunn.pettersen@mrfylke.no 71281831
June Pettersen Fagarbeidar  june.pettersen@mrfylke.no 71281832
Henriette Remøy Elevassistent  henriette.remoy@mrfylke.no 71281834
Ingrid Sylvia Renberg Adjunkt med tilleggsutdanning  Ingrid.sylvia.renberg@mrfylke.no 71281835
Janne Mari Riise Adjunkt med tilleggsutdanning janne-mari.riise@mrfylke.no  71281836
Liv Solheim Ryan Adjunkt med tilleggsutdanning  liv.solheim.ryan@mrfylke.no 71281838
Per Rune Sandvik Dataansvarleg  per.rune.sandvik@mrfylke.no 71281839
Anita Skar Reinhaldar 1  anita.skar@mrfylke.no 71281840
Jostein Skar Lærar  jostein.skar@mrfylke.no 90658315
Natalia Skar Elevassistent  natalia.skar@mrfylke.no 71281841
Frank Sverre Skorpen Elevassistent  frank.sverre.koppersta.skorpen@mrfylke.no 71281843
Bodvar Skrede Adjunkt med tilleggsutdanning  bodvar.henning.skrede@mrfylke.no 71281844
Heidi Skrede Adjunkt/ OT-rådgjevar heidi.skrede@mrfylke.no  71281845
Sigurd-Per Steffensen Adjunkt  sigurd-per.steffensen@mrfylke.no 71281846
Asbjørn Steinnes Adjunkt med tilleggsutdanning  asbjorn.steinnes@mrfylke.no 90770572
Frank Steinsvik Adjunkt  frank.steinsvik@mrfylke.no 71281847
Lena Bjørlykke Storøy Elevassistent  lena.bjorlykke.storoy@mrfylke.no 71281848
       
Oddvar Sørdal Adjunkt med tilleggsutdanning  oddvar.sordal@mrfylke.no 71281850
Tone Tjervåg Adjunkt  tone.tjervag@mrfylke.no 71281851
Olgunn Torvanger Adjunkt med tilleggsutdanning  olgunn.torvanger@mrfylke.no 71281852
Ann Kristin Tvedt Reinhaldar  ann.kristin.tvedt@mrfylke.no 40293526
Per Rune Tødenes Adjunkt med tilleggsutdanning  per-rune.todenes@mrfylke.no 71281853
Hege Vestavik Adjunkt med tilleggsutdanning  hege.nedreberg.vestavik@mrfylke.no 71281854
Ole Arvid Vesterdal Elevassistent  ole.arvid.vesterdal@mrfylke.no 71281855
Harald Skarbø Adjunkt med tilleggsutdanning  harald.skarbo@mrfylke.no 71281842
Claudia Andrea Igesund Lærar  claudia.andrea.igesund@mrfylke.no 95931227

Kontaktpersonar

Gullik Arve Kjellstadli
Rektor
71 28 18 01 / Mob. +4790974710
Send e-post